آیا جراحی بینی در زمان کرونا انجام می شود؟

همانطور که می‌دانید ویروس کرونا مدتی است که در اکثر کشورهای جهان شیوع پیدا کرده است. در کشور ما نیز افراد زیادی به این ویروس مبتلا شده اند که خوشبختانه اکثر افرادی که مبتلا می‌شوند ظرف مدت کوتاهی بهبود می‌یابند. حال می خواهیم بدانیم که انجام عمل بینی در کرونا امکان پذیر است؟

عمل بینی در کرونا

 

مطلب پیشنهادی: جراح بینی خوب در مشهد چه کسی است؟

 

عمل بینی در کرونا به چه صورت انجام می شود؟

بسیاری از کاربران این سوال را مطرح می‌کنند که آیا در حال حاضر که این ویروس در کشور شیوع پیدا کرده، می‌توان عمل های زیبایی از جمله عمل زیبایی بینی را انجام داد. زیرا برخی از آنها از مدت ها قبل وقت عمل گرفته اند و نمی‌توانند آن را به تعویق بیندازند و برخی دیگر دلایل شخصی دارند که باید به سرعت عمل زیبایی بینی انجام دهند.

عمل بینی در زمان کرونا

 

در پاسخ باید گفت که این مسئله کاملا بستگی به پزشک شما و همچنین دستورات دانشگاه علوم پزشکی استان شما دارد. به عنوان مثال در شهرهای تهران، مشهد، شیراز، اصفهان، رشت، کرمانشاه و …. با دستور وزارت بهداشت، مجوز عمل های زیبایی مجددا صادر  شده است (البته با رعایت کامل موارد بهداشتی).

ضمنا مراکز جراحی که عمل بینی در آن انجام می‌شود، بیش از پیش ضد عفونی و گندزدایی می‌شود و همچنین از ورود افرادی که علائم کرونا (شامل تب، عطسه و سرفه) دارند جلوگیری می‌کنند. بنابراین خطر ابتلا به کرونا در این مراکز بسیار کم است.

 

جهت مشاوره رایگان با کارشناسان ما و معرفی مراکزی که با رعایت کامل موارد بهداشتی، عمل زیبایی بینی در آن انجام می‌شود لطفا با مشاورین ما در ارتباط باشید:

ارتباط با کارشناسان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *