پوست ضخیم در عمل بینی

پوست ضخیم در عمل بینی چه تاثیری دارد؟

جراحی زیبایی بینی یکی از پرچالش ترین عمل های زیبایی می باشد و موفقیت در آن به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله این فاکتورها، تجربه پزشک، رعایت اقدامات بعد از عمل، استفاده مرتب از داروهای تجویز شده می باشد و علاوه بر این موارد، فرم بینی و نوع پوست آن بر روی نتیجه جراحی بسیار تاثیر گذار است و یکی از انواع آن، پوست ضخیم در عمل بینی است که مزایا و معایب خاص خود را دارد.

مطلب پیشنهادی: عمل بینی عروسکی و طبیعی در شیراز

پوست ضخیم در عمل بینی

پوست ضخیم در جراحی بینی می تواند عیوب و ایرادات اسکلت بینی را بپوشاند. اما عمل بینی با پوست ضخیم می تواند چالش های جدی برای جراح حین عمل به وجود آورد.
در این نوع بینی ها با پوست ضخیم، با اینکه می تواند ایرادات بینی را پوشش دهد به همان میزان هم می تواند نکات مثبت تغییرات در جراحی را نشان ندهد.

پوست ضخیم در عمل بینی
به خصوص برای بیمارانی که از پوست ضخیم و غضروفی نازک در بینی خود برخوردار هستند، نیاز به مهارت جراح در این زمینه دارند تا پزشک بتواند به بهترین نحو ممکن ثبات و زیبایی را در بینی بیمار ایجاد نماید.

مزایای پوست ضخیم در جراحی بینی

در این مدل بینی ها، به دلیل پوست ضخیمی که بینی دارد می تواند تمامی عیوب و بافت های اضافی متشکل از تغییرات حین جراحی را بپوشاند و باعث می شود تا بیمار احساس بهتری نسبت به نتیجه جراحی خود داشته باشد.

معایب جراحی بینی با پوست ضخیم

این نوع پوست در جراحی زیبایی بینی می تواند چالش های بسیاری را برای جراح بینی به دنبال داشته باشد. در این نوع پوست ممکن است تمامی ظرافتی را که جراح حین جراحی برای بیمار اعمال می کند به چشم نیاید.

پوست ضخیم در عمل بینی
به دلیل غضروف ضعیفی که در بینی هایی با پوست ضخیم وجود دارد، عمل بینی می تواند حساس تر از بینی هایی با پوست نازک شود.
برای رفع این مشکل جراح با استفاده از پیوند غضروف می تواند اسکلت بینی را مستحکم و مقاوم کند. همچنین پوست ضخیم در عمل بینی باعث می شود تا دوران نقاهت و بهبودی بیمار نسبت به بینی با پوست نازک بیشتر شود.

بهتر است قبل از اقدام به جراحی بینی، بهترین جراح بینی که در این زمینه از مهارت و تبحر کافی برخوردار است را انتخاب نمایید تا به نتیجه مطلوب از عمل خود دست یابید.

 

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر از بهترین جراحان بینی و همچنین دریافت ویزیت اولیه رایگان با جراح مورد نظر خود با مشاورین ما در ارتباط باشید:

مشاوره رایگان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *