لوگو پزشک24
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

تاثیر عمل بینی بر گونه؛ مزایای عمل زیبایی بینی روی گونه ها

تاثیر عمل بینی بر گونه به صورت برجسته و نمایان شدن بهتر گونه‌ها خود را نشان می‌دهد. ولی اگر به دنبال ایجاد تغییرات وسیع روی گونه هستید باید همزمان با عمل زیبایی بینی جراح پروتز گونه نیز انجام دهید. در این مقاله به طور کامل با تاثیر عمل بینی روی گونه و مزایای آن آشنا می‌شوید و همچنین برای رزرو نوبت عمل بینی با بهترین دکتر می‌توانید با مشاورین پزشک 24 ارتباط برقرار کنید.
تاثیر عمل بینی بر گونه
فهرست مطالب

تاثیر عمل بینی بر گونه به صورت مستقیم نیست ولی عمل زیبایی بینی منجر به نمایان شدن گونه ها، برجسته شدن گونه، مشخص شدن فرم و چال گونه می‌شود. همچنین در برخی از موارد افراد ترجیح می‌دهند علاوه بر عمل زیبایی بینی به طور همزمان عمل پروتز گونه نیز انجام دهند که برای انجام این جراحی باید با پزشک خود با توجه به شرایطی که دارید مشورت کنید.
در این مقاله از پزشک 24، در مورد تاثیر عمل بینی بر گونه، مزایای عمل بینی روی گونه، انجام همزمان عمل بینی با پروتز گونه صحبت شد. در ادامه با ما همراه باشید:

 

برای رزرو نوبت با بهترین جراح بینی در شهر خود، با کارشناسان پزشک 24 ارتباط برقرار کنید:

ارتباط با مشاورین

 

تاثیر عمل بینی بر گونه

از تاثیر عمل بینی بر گونه می‌توان به برجسته شدن گونه ها اشاره کرد که بیشتر نمایان می‌شود. بسیاری از افراد که دارای بینی گوشتی بزرگ و منقاری هستند پس از عمل زیبایی بینی شکل گونه‌هایشان بهتر نمایان شده و برجسته‌تر به نظر می‌رسد. امروزه گونه‌های خوش فرم و برجسته یکی از معیارهای زیبایی به شمار می‌آید که با عمل زیبایی بینی و کوچک شدن آن می‌توان فرم گونه‌های خود را تغییر داد.

 

مزایای تاثیر عمل بینی روی گونه

از مزایای عمل بینی می‌توان به تاثیر آن بر روی گونه اشاره کرد:

  • نمایان شدن گونه‌ها
  • برجسته شدن گونه‌ها
  • دیده شدن چال گونه
  • مشخص شدن فرم و زیبایی گونه

 

ایا برجسته شدن گونه بعد عمل بینی امکان دارد؟

عمل بینی به صورت مستقیم منجر به بزرگ و کوچک شدن گونه ها نمی‌شود ولی با عمل بینی و کوچک شدن عرض بینی، گونه‌ها برجسته شده باعث می‌گردد که زیبایی و چال گونه به طور کامل مشخص شود. تاثیر عمل بینی بر گونه بیشتر برای افرادی که دارای بینی بزرگ و صورت لاغر هستند مشخص است.

تاثیر عمل بینی روی گونه
نمونه قبل و بعد عمل بینی و پروتز گونه

 

ایا با گذشت زمان بعد عمل بینی، برجستگی گونه بیشتر مشخص می شود؟

نتایج عمل زیبایی بینی بلافاصله مشخص نمی‌شود و برای عمل بینی گوشتی به ۱۲ ماه و عمل بینی استخوانی به ۶ ماه زمان برای مشخص شدن نتیجه نهایی عمل بینی نیاز است. معمولا پس از کاهش ورم و کبودی بعد عمل بینی، فرم گرفتن بینی و باز کردن چسب بینی می‌توان برجستگی گونه ها را مشاهده کرد.

 

برای رزرو نوبت با بهترین جراح بینی در شهر خود، با کارشناسان پزشک 24 ارتباط برقرار کنید:

ارتباط با مشاورین

 

تاثیر عمل بینی بر افتادگی گونه ها

عمل بینی تاثیری روی افتادگی و یا لیفت گونه ها به طور مستقیم ندارد. زیرا در عمل زیبایی بینی تنها تغییرات اعمال شده روی بینی است و روی دیگر اعضای صورت تغییری به صورت مستقیم انجام نمی‌شود. ولی اگر تزریق فیلر به بینی یا تزریق چربی انجام دهید از افتادگی گونه ها نیز جلوگیری می‌گردد.

 

عمل بینی و گونه همزمان

برخی از افراد تمایل دارند که همزمان عمل زیبایی بینی و عمل پروتز گونه انجام دهند. با توجه به شرایط هر فرد و نظر پزشک می‌توان عمل بینی را همزمان با جراحی گونه انجام داد. از دیگر روش‌های حجم دهی گونه می‌توان به تزریق فیلر و تزریق چربی به گونه اشاره کرد که این روش‌ها کم‌تهاجمی بوده و زیر نظر پزشک در یک جلسه قابل انجام است.

 

تاثیر عمل بینی بر دیگر اعضای صورت

از تاثیر عمل بینی بر دیگر اعضای صورت می‌توان به تاثیر عمل بینی روی چشم، تاثیر عمل بینی بر روی لب و تغییر چهره و فرم صورت بعد عمل بینی اشاره کرد.

تاثیر عمل بینی بر چشم

تغییر حالت چشم بعد عمل بینی به صورت مستقیم نیست ولی برای افرادی که بینی عقابی و استخوانی دارند، بعد عمل بینی فاصله چشم‌ها بیشتر شده و زیبایی خود را بهتر نشان می‌دهد. 

تاثیر عمل بینی بر لب

عمل بینی ارتباطی با لب ندارد ولی اگر عمل بینی و سانترال لب همزمان انجام دهید علاوه بر ایجاد تغییر روی ساختار بینی، لب بالا به سمت بالا کشیده می‌شود. معمولا در مدل عمل بینی فانتزی (عروسکی) فاصله لب بالا تا نوک بینی زیاد و حدود ۱۰۵ درجه است که شاهد بیشترین تاثیر عمل بینی بر لب هستید. 

تاثیر عمل بینی فرم صورت

عمل بینی روی فرم کلی صورت تاثیرگذار است و با ایجاد تغییرات روی ساختار اصلی بینی، شاهد برجسته شدن گونه‌ها، لیفت لب، نمایان شدن بهتر چشم‌ها هستید. برای انتخاب دکتر عمل بینی خود باید دقت کافی داشته تا از نتیجه تغییر چهره بعد از عمل بینی رضایت‌مند باشید. 

 

سخن نهایی

در این مقاله از پزشک ۲۴، در مورد تاثیر عمل بینی بر گونه، مزایای تاثیرات عمل زیبایی بینی روی گونه و انجام شدن همزمان عمل بینی با جراحی پروتز گونه صحبت شد. اگر در مورد تاثیر عمل بینی بر گونه سوال دارید می‌توانید در قسمت کامنت‌ها با ما در میان بگذارید تا در اولین فرصت به شما پاسخ داده شود.

 

برای رزرو نوبت با بهترین جراح بینی در شهر خود، با کارشناسان پزشک 24 ارتباط برقرار کنید:

ارتباط با مشاورین

 

سوالات متداول

۱- ایا عمل بینی روی گونه ها تاثیر دارد؟

بله، عمل زیبایی بینی منجر به زیبا و خوش فرم دیده شدن گونه ها و برجسته شدن گونه می‌شود.

۲- تاثیر عمل بینی بر گونه چه زمانی مشخص است؟

از زمانی که چسب بینی خود را بردارید و ورم بینی کاهش پیدا کند می‌توان تاثیر عمل بینی بر روی گونه‌ها را مشاهده کرد.

 

پزشک۲۴ مرجع تخصصی عمل زیبایی بینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *