لوگو پزشک24
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

هزینه عمل ترمیم بینی؛ مقایسه قیمت عمل بینی ترمیمی سال های مختلف

هزینه عمل ترمیم بینی چقدر است و چیکار کنیم که هزینه ترمیم بینی عمل شده کاهش پیدا کند؟ به طور میانگین هزینه عمل بینی ثانویه از حدود ۳۰ میلیون تومان نیز شروع می‌شود که با توجه به میزان ترمیم مورد نیاز، مهارت و سابقه جراحی و روش عمل بینی ترمیمی هزینه آن می‌تواند متفاوت باشد. سامانه مشاوره و نوبت دهی پزشک 24 با معرفی بهترین دکترهای عمل بینی ترمیمی و مناسب‌ترین هزینه به شما در زمینه انتخاب پزشک مورد نظر کمک می‌کند.
هزینه عمل بینی ترمیمی
فهرست مطالب

هزینه عمل ترمیم بینی از حدود ۳۰ میلیون تومان شروع می‌شود که با توجه به نوع روش جراحی، میزان پیچیدگی عمل، سابقه و مهارت جراح، محل جراحی و شرایط هر فرد متفاوت است. انتخاب جراح بینی مناسب با کمترین هزینه عمل بینی ترمیمی با پزشک ۲۴ آسان است. ما اینجا به شما کمک می‌کنیم تا با هزینه معقول و انتخاب دکتر عمل بینی حاذق و باتجربه، جراحی بینی ثانویه خود را انجام دهید.
اگر تمایل دارید در این مقاله، با هزینه عمل ترمیم بینی، عوامل موثر بر قیمت جراحی بینی ترمیمی و هزینه عمل ترمیم بینی با بیمه آشنا شوید، در ادامه با ما همراه باشید:

 

برای رزرو نوبت و اطلاع از هزینه عمل ترمیم بینی، با کارشناسان پزشک 24 ارتباط برقرار کنید:

ارتباط با مشاورین

 

هزینه عمل ترمیم بینی

هزینه عمل ترمیم بینی به نسبت جراحی بینی اولیه بالاتر است، زیرا پیچیدگی و دشواری بیشتری دارد. در برخی از موارد زیباجویان بعد عمل بینی اولیه ممکن است از ظاهر بینی خود رضایت نداشته و یا با مشکلات تنفسی درگیر باشند که باید عمل ترمیمی انجام دهند. از طرفی هزینه عمل بینی ترمیمی یکی از دغدغه‌های زیباجویان است که همواره در این مورد سوال دارند.

 

هزینه ترمیم بینی عمل شده ۱۴۰۳ چقدر است؟

هزینه ترمیم بینی عمل شده سال ۱۴۰۳ با توجه به عوامل مختلف متفاوت است ولی به طور کلی از ۳۰ میلیون تومان شروع می‌شود.

 

عوامل موثر بر هزینه عمل بینی ترمیمی

از عوامل موثر بر هزینه عمل بینی ترمیمی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

نوع بینی

نوع بینی که استخوانی یا گوشتی باشد روی هزینه عمل ترمیم بینی تاثیرگذار است. معمولا هزینه عمل بینی گوشتی ترمیمی به دلیل ظرافت و دشواری جراحی بالاتر از هزینه عمل بینی استخوانی می‌باشد.

میزان دستمزد و سابقه جراح

هر چقدر تجربه و سابقه جراحی پزشک بیشتر باشد، دستمزد و هزینه عمل بینی ترمیمی بالاتری دریافت می‌کند. ولی به طور کلی بهتر است در مرحله اول انتخاب پزشک خود دقت کافی داشته باشید تا بتوانید عمل بینی موفقی را تجربه کنید.

محل جراحی

با توجه به انتخاب محل جراحی که کلینیک خصوصی یا بیمارستان دولتی باشد، هزینه عمل بینی ترمیمی متفاوت است. معمولا کلینیک و مراکز خصوصی که امکانات بیشتری دارند بابت اتاق عمل، بیهوشی و هزینه‌های جانبی عمل، پول بیشتری دریافت می‌کنند.

هدف عمل بینی ترمیمی

هدف عمل بینی ترمیمی که به دلیل بهبود مشکلات تنفسی و یا تغییر فرم بینی باشد می‌تواند روی هزینه نهایی عمل جراحی بینی ترمیمی تاثیر بگذارد.

عکس برداری و آزمایشات عمل بینی

بخشی از هزینه عمل ترمیم بینی، مربوط به عکسبرداری و آزمایش قبل عمل بینی است که هزینه آزمایش های مختلف جراحی بینی از حدود ۲۰۰ هزار تومان شروع می‌شود.

پیچیدگی جراحی بینی ترمیمی

عمل بینی ترمیمی یکی از دشوارترین و سخت‌ترین عمل‌های بینی ترمیمی است. به دلیل اینکه عمل ترمیم بینی جراحی ثانویه به حساب می‌آید جراح با چالش بیشتری مواجه می‌باشد. از جمله: نیاز به پیوند غضروف در عمل بینی، تغییر ساختار بینی، ترمیم استخوان و غضروف اطراف بینی که هر کدام از این موارد روی هزینه عمل بینی ترمیم تاثیرگذار است.

داروهای بعد از عمل بینی

هزینه داروهای بعد از عمل بینی یکی از هزینه‌های جانبی جراحی به حساب می‌آید که بخشی از آن تحت پوشش بیمه قرار دارد. 

عوامل موثر بر هزینه عمل جراحی بینی ترمیمی
عوامل موثر بر هزینه عمل جراحی بینی ترمیمی

 

برای رزرو نوبت و اطلاع از هزینه عمل بینی ترمیمی، با کارشناسان پزشک 24 ارتباط برقرار کنید:

ارتباط با مشاورین

 

هزینه عمل جراحی ترمیمی بینی استخوانی

عمل بینی استخوانی به طور کلی با توجه به ساختاری که دارد نسبت به عمل بینی گوشتی آسان‌تر است. بنابراین اگر بینی استخوانی نیاز به ترمیم داشته باشد هزینه آن کمتر از هزینه عمل بینی ترمیمی گوشتی است.

 

هزینه ترمیم نوک بینی

هزینه ترمیم نوک بینی با عمل تیپ پلاستی نسبت به عمل ترمیم کامل بینی کمتر است. به طور میانگین هزینه ترمیم نوک بینی یا همان تیپ پلاستی از حدود ۱۵ میلیون تومان نیز شروع می‌شود.

 

هزینه ترمیم عمل بینی سرپایی

در برخی موارد بعد از عمل بینی ممکن است به سوهان کشی نیاز داشته باشید که بدون بیهوشی و در اتاق پزشک به صورت سرپایی قابل انجام است. هزینه ترمیم عمل بینی سرپایی با توجه به کار انجام شده روی بینی متغیر است که پس از معاینه به طور دقیق مشخص خواهد شد.

قبل و بعد عمل بینی ترمیمی
قبل و بعد عمل بینی ترمیمی

مقایسه قیمت عمل ترمیمی بینی در سال‌های مختلف

قیمت عمل بینی ترمیمی در طی سال‌های مختلف با توجه به افزایش تورم و نرخ مصوب عمل بینی افزایش پیدا کرده است. قیمت عمل بینی ترمیمی در سال ۱۳۹۸ از حدود ۱۰ میلیون تومان و هزینه عمل ترمیم بینی در سال ۱۴۰۳ از حدود ۳۰ میلیون تومان است.

 

بهترین جراح بینی ترمیمی

عمل بینی یکی از جراحی‌های حساس است که به طور مستقیم با تنفس و زیبایی شما در ارتباط می‌باشد. به همین دلیل انتخاب بهترین جراح بینی ترمیمی اهمیت زیادی در نتیجه نهایی دارد. سامانه مشاوره و نوبت دهی جراحان زیبایی پزشک 24 به شما در انتخاب بهترین جراح بینی ترمیمی شهر خود کمک می‌کند.

 

سخن نهایی

در این مقاله از پزشک ۲۴، در مورد هزینه عمل بینی ترمیمی، عوامل موثر بر هزینه عمل ترمیم بینی و مقایسه قیمت عمل ترمیم بینی در سال‌های مختلف صحبت شد. اگر در مورد هزینه عمل بینی ترمیمی سوال دارید می‌توانید از طریق لینک زیر با مشاورین پزشک 24 ارتباط برقرار کرده و یا در قسمت کامنت‌ها با ما در میان بگذارید تا در اولین فرصت به شما پاسخ داده شود.

 

برای رزرو نوبت و اطلاع از هزینه ترمیم بینی عمل شده، با کارشناسان پزشک 24 ارتباط برقرار کنید:

ارتباط با مشاورین

 

سوالات متداول

۱- ایا عمل ترمیم بینی هزینه دارد؟

بله، هزینه عمل ترمیم بینی نسبت به جراحی بینی اولیه به دلیل پیچیدگی بیشتری که دارد، بالاتر است و از حدود ۳۰ میلیون تومان شروع می‌شود.

۲- ایا هزینه عمل بینی ترمیمی تحت پوشش بیمه قرار دارد؟

در برخی موارد اگر عمل بینی ترمیمی جنبه درمانی داشته باشد بخشی از هزینه آن تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرد که باید قبل جراحی استعلام بگیرید.

۳- ایا هزینه ترمیم بینی در همه شهرها یکسان است؟

خیر، هزینه عمل بینی ترمیمی در شهرهای مختلف با توجه به سابقه جراح، نوع بینی، روش جراحی و محل جغرافیایی کلینیک متفاوت است.

 

پزشک۲۴ مرجع تخصصی عمل زیبایی بینی

2 پاسخ

  1. سلام وقتتون بخیر من یک بار بینیمو عمل کردم ولی به نتیجه ی دلخواهم نرسیدم میخوام برای عمل ترمیم اقدام کنم نیاز به راهنمایی دارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *