لوگو پزشک24
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

هزینه عمل بینی استخوانی؛ عوامل موثر بر قیمت عمل بینی غضروفی

هزینه عمل بینی استخوانی از حدود ۲۰ میلیون تومان نیز شروع می‌شود که با توجه به میزان سابقه جراح، نوع بینی، روش جراحی و محل عمل بینی که بیمارستان دولتی یا کلینیک خصوصی باشد، متفاوت است. اگر به دنبال هزینه عمل بینی استخوانی با هزینه مناسب و بهترین دکتر عمل بینی در شهر خود هستید تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید:
هزینه عمل بینی استخوانی
فهرست مطالب

هزینه عمل بینی استخوانی یکی از دغدغه‌های افراد قبل جراحی بینی است که تمایل دارند به طور دقیق آن را بدانند. ولی به هیچ عنوان جای نگرانی نیست!! زیرا با پزشک ۲۴ و انتخاب جراح بینی مناسب می‌توانید با کمترین قیمت عمل بینی استخوانی انجام دهید.
اگر تمایل دارید با هزینه عمل بینی استخوانی و عوامل موثر بر آن، هزینه عمل بینی استخوانی طبیعی، نیمه فانتزی و عروسکی و هزینه عمل بینی ترمیمی استخوانی آشنا شوید. تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید:

 

برای رزرو نوبت و اطلاع از هزینه عمل بینی استخوانی، با کارشناسان پزشک 24 ارتباط برقرار کنید:

ارتباط با مشاورین

هزینه عمل بینی استخوانی

هزینه عمل بینی استخوانی برای هر فرد با توجه به شرایطی که دارد متفاوت است ولی به طور میانگین از ۲۰ میلیون تومان نیز شروع می‌شود.

 

عوامل موثر بر هزینه عمل جراحی بینی استخوانی

هزینه عمل جراحی بینی استخوانی با توجه به عوامل زیر متفاوت است. از جمله:

نوع بینی

معمولا نوع بینی یکی از عوامل موثر بر قیمت عمل بینی است. هزینه عمل بینی استخوانی با توجه به پوست نازک، غضروف قوی که دارد نسبت به هزینه عمل بینی گوشتی که پوست ضخیم با منافذ باز و غضروف ضعیف دارد، کمتر است.

روش جراحی

عمل بینی به 2 روز باز و بسته انجام می‌شود که روش عمل بینی بسته بیشتر برای افرادی مناسب است که به دنبال ایجاد تغییرات محدود هستند. افرادی که دارای بینی گوشتی هستند و تمایل دارند تغییرات بیشتری روی بینی خود اعمال شود باید از روش عمل بینی باز استفاده کنند. بنابراین روش جراحی یکی از عوامل موثر بر قیمت عمل بینی استخوانی است که روش عمل بینی بسته نسبت به روش باز هزینه کمتری دارد.

محل جراحی

محل جراحی عمل بینی با توجه به اینکه در بیمارستان دولتی باشد یا کلینیک خصوصی متفاوت است. با توجه به امکانات بیشتر در کلینیک خصوصی معمولا هزینه عمل بینی استخوانی در مراکز خصوصی نسبت به بیمارستان دولتی کمتر است.

میزان تجربه و دستمزد پزشک

میزان تجربه و دستمزد پزشک یکی از عوامل موثر بر قیمت عمل بینی استخوانی است. معمولا هزینه عمل بینی استخوانی با جراحانی که تجربه و مهارت بالاتری دارند به نسبت دیگر پزشکان بیشتر می‌باشد.

آزمایشات و عکسبرداری عمل بینی

یکی از هزینه‌های مرتبط به عمل بینی استخوانی قبل جراحی، هزینه آزمایشات و عکسبرداری قبل عمل بینی است. هزینه آزمایش عمل بینی استخوانی از ۲۵۰ هزار تومان شروع می‌شود که اگر مشمول بیمه باشید این هزینه کمتر خواهد بود. عکسبرداری قبل عمل بینی معمولا در مطب پزشک انجام شده و هزینه آن حدود ۳۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان می‌باشد.

شهر محل زندگی

معمولا هزینه عمل بینی غضروفی در شهرهای مختلف متفاوت است. در شهر تهران با توجه به تعدد پزشکان جراح هزینه جراحی بینی استخوانی به نسبت دیگر شهرها که پزشک کمتری دارد، پایین‌تر است.

هزینه جلسه مشاوره

هزینه جلسه مشاوره و معاینه قبل عمل بینی حدود ۲۰۰ هزار تومان است که برخی از پزشکان بابت هزینه مشاوره مبلغی دریافت نمی‌کنند. جهت دریافت مشاوره و رزرو نوبت رایگان با جراحان عمل بینی در شهر خود از طریق لینک زیر با مشاورین پزشک ۲۴ ارتباط برقرار کنید:

عوامل موثر بر هزینه عمل جراحی بینی استخوانی
عوامل موثر بر هزینه عمل جراحی بینی استخوانی

 

بررسی هزینه عمل بینی استخوانی در سال های گذشته

هزینه عمل بینی استخوانی در سال ۱۴۰۳ با توجه به نرخ مصوب عمل بینی، افزایش تورم و دستمزد پزشکان جراح افزایش داشته است. به طور میانگین هزینه عمل بینی استخوانی در سال ۱۳۹۸ حدود ۸ میلیون تومان شروع شده و در سال ۱۴۰۳ از حدود ۲۰ میلیون تومان نیز شروع می‌شود.

 

هزینه عمل بینی طبیعی استخوانی

هزینه عمل بینی طبیعی استخوانی با توجه به فرم بینی و مدل آن متفاوت است. معمولا در عمل بینی طبیعی تغییرات زیادی اعمال نمی‌شود و در این روش فاصله بین لب بالا و نوک بینی کم و حدود 95 درجه است. هزینه عمل بینی طبیعی استخوانی از حدود ۲۰ میلیون تومان شروع می‌شود که البته برای اطلاع دقیق از آن می‌توانید با مشاورین پزشک 24 از طریق لینک زیر ارتباط برقرار کنید:

 

برای رزرو نوبت و اطلاع از هزینه عمل بینی غضروفی، با کارشناسان پزشک 24 ارتباط برقرار کنید:

ارتباط با مشاورین

 

هزینه عمل بینی استخوانی نیمه فانتزی

مدل عمل بینی استخوانی نیمه فانتزی قوس بیشتری نسبت به مدل طبیعی داشته و فاصله بین لب بالا و نوک بینی حدود ۹۵ تا ۱۰۵ درجه است. هزینه عمل بینی نیمه فانتزی استخوانی از حدود ۲۲ میلیون تومان نیز شروع می‌شود.

 

هزینه عمل زیبایی بینی استخوانی فانتزی

هزینه عمل بینی استخوانی فانتزی مانند عمل بینی نیمه عروسکی است و تفاوتی چندانی ندارد. در این مدل فاصله بین نوک بینی تا لب بالا بیشتر از ۱۰۵ درجه است.

قبل و بعد عمل نمونه عمل بینی استخوانی
قبل و بعد عمل نمونه عمل بینی استخوانی

هزینه عمل بینی استخوانی شکسته

عمل بینی استخوانی شکسته با توجه به شکستگی و شرایطی که دارد نسبت به عمل بینی استخوانی معمولی دشوارتر است. بنابراین هزینه عمل بینی استخوانی شکسته افزایش داشته و از حدود ۲۵ میلیون تومان نیز شروع می‌شود.

 

هزینه عمل جراحی ترمیمی بینی استخوانی

عمل بینی استخوانی ترمیمی با توجه به اینکه عمل جراحی ثانویه به حساب می‌آید نسبت به عمل بینی اولیه دشواری و پیچیدگی بیشتری دارد. بنابراین هزینه عمل بینی ترمیمی استخوانی بیشتر بوده و از حدود ۳۰ میلیون تومان نیز شروع می‌شود.

 

انتخاب بهترین جراح بینی استخوانی

انتخاب بهترین جراح بینی استخوانی اهمیت زیادی در نتیجه نهایی و کاهش هزینه‌های شما دارد. زیرا اگر در انتخاب پزشک خود دقت نکنید و مجبور به انجام عمل بینی ترمیمی شوید هزینه خیلی بیشتری باید پرداخت کنید. بنابراین در اولین قدم قبل عمل بینی سعی کنید با تحقیق و مشاوره درست بهترین جراح را انتخاب کنید. سامانه مشاوره و نوبت دهی جراحان زیبایی پزشک با توجه به نوع بینی، بودجه شما، میزان رضایت زیباجویان قبلی و نمونه عمل‌های موفق گذشته بهترین جراح بینی استخوانی را به شما معرفی می‌کند.

 

سخن نهایی

در این مقاله از پزشک 24، در مورد هزینه عمل بینی استخوانی و عوامل موثر بر قیمت جراحی بینی غضروفی صحبت شد. اگر تمایل دارید قیمت عمل بینی استخوانی را در شهر خود بدانید می‌توانید از طریق لینک زیر با مشاورین پزشک ۲۴ ارتباط برقرار کنید.

 

برای رزرو نوبت و اطلاع از هزینه عمل جراحی بینی استخوانی، با کارشناسان پزشک 24 ارتباط برقرار کنید:

ارتباط با مشاورین

 

سوالات متداول

۱- هزینه عمل بینی استخوانی ۱۴۰۳ چقدر است؟

هزینه عمل بینی استخوانی به طور حدودی از ۲۰ میلیون تومان شروع می‌شود که با توجه به نوع بینی، روش عمل، محل جراحی، شهر محل زندگی و میزان دستمزد جراح متفاوت است.

۲- هزینه عمل بینی گوشتی بیشتر است یا استخوانی؟

عمل بینی استخوانی با توجه به ساختاری که دارد و آسان بودن جراحی، نسبت به عمل بینی گوشتی هزینه کمتری دارد.

 

پزشک۲۴ مرجع تخصصی عمل زیبایی بینی

2 پاسخ

  1. با سلام و وقت بخیر
   یکی از عوامل تعیین کننده ی مبلغ عمل بینی فرم و ساختار بینی شماست. هزینه عمل بینی استخوانی از بینی گوشتی مقداری کمتر می‌باشد. شما می‌توانید برای اطلاع دقیق از مبالغ عمل از طریق شماره تماس های زیر با مشاورین پزشک 24 ارتباط بگیرید.
   09934898610
   09011552424

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *