لوگو پزشک24
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

هزینه عمل بینی پهن و گوشتی؛ مقایسه هزینه عمل بینی گوشتی سال های مختلف

هزینه عمل بینی گوشتی و پهن از حدود 22 میلیون تومان شروع می‌شود که معمولا به دلیل ضخامت پوست بینی و دشوار بودن این نوع جراحی، هزینه آن بیشتر است. ولی نگران هزینه عمل جراحی بینی گوشتی خود نباشید!! زیرا سامانه مشاوره و نوبت دهی پزشک 24 با مناسب‌ترین قیمت بهترین جراح بینی را به شما معرفی می‌کند.
هزینه عمل بینی گوشتی
فهرست مطالب

هزینه عمل بینی گوشتی از حدود ۲۲ میلیون تومان شروع می‌شود که یکی از عوامل خیلی مهم و موثر بر قیمت آن، میزان تجربه و مهارت جراح است که هزینه عمل بینی گوشتی را افزایش می‌دهد. ولی با پزشک ۲۴ بزرگترین سامانه مشاوره و نوبت دهی عمل بینی دیگر نگران هزینه های عمل بینی گوشتی نباشید!! زیرا شما با کمترین هزینه و با انتخاب بهترین جراح بینی می‌توانید عمل خود را انجام دهید.
اگر تمایل دارید در این مقاله، با هزینه عمل بینی گوشتی و پهن و عوامل موثر بر آن، هزینه عمل بینی گوشتی با لیزر و هزینه عمل بینی گوشتی به صورت اقساطی و با بیمه تامین اجتماعی آشنا شوید. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید:

 

هزینه عمل بینی پهن و گوشتی

هزینه عمل بینی پهن و گوشتی از حدود ۲۲ میلیون تومان نیز شروع می‌شود. البته که هزینه عمل بینی گوشتی برای هر فرد با توجه به نوع بینی، روش جراحی، میزان تجربه و دستمزد جراح، محل جراحی و …. متفاوت است که پس از معاینه اولیه به طور دقیق مشخص خواهد شد.
همچنین برای دریافت قیمت عمل بینی گوشتی در شهر خود با بهترین پزشک می‌توان از طریق لینک زیر با مشاورین پزشک 24 ارتباط برقرار کنید:

 

برای رزرو نوبت و اطلاع از هزینه عمل بینی گوشتی، با کارشناسان پزشک 24 ارتباط برقرار کنید:

ارتباط با مشاورین

 

چرا هزینه ی عمل بینی گوشتی بیشتر است؟

عمل بینی گوشتی با توجه به غضروف ضعیف، پوست ضخیم و دارای منافذ باز که دارد نسبت به عمل بینی استخوانی پیچیدگی بیشتری دارد. در گذشته این تصور بوده که عمل بینی گوشتی به دلیل ساختاری که دارد احتمال برگشت‌ دارد و پس از چند سال مجدد بینی به حالت اولیه خود بازخواهد گشت. ولی امروزه با پیشرفت علم پزشکی و به روز شدن روش‌های جراحی، عمل بینی گوشتی بدون برگشت‌پذیری انجام می‌شود ولی برای موفقیت‌آمیز بودن آن باید حتما به بهترین جراح بینی گوشتی مراجعه کنید.

 

عوامل موثر بر هزینه عمل بینی گوشتی

هزینه عمل بینی گوشتی با توجه عوامل مختلف متفاوت است که در ادامه به آن اشاره شده:

نوع بینی

نوع بینی گوشتی و استخوانی است که روی هزینه عمل تاثیرگذار می‌باشد. معمولا هزینه عمل بینی گوشتی و پهن به دلیل ساختار و استخوان‌بندی که دارد نسبت به هزینه عمل بینی استخوانی بیشتر است.

روش جراحی

عمل بینی به ۲ روش باز و بسته انجام می‌شود که عمل بینی گوشتی با توجه به اینکه نیاز به تغییرات بیشتر دارد، باید به روش باز انجام شود. در روش باز عمل بینی علاوه بر داخل سوراخ‌های بینی کنار کلوملا نیز برش داده شده و به همین دلیل دوران نقاهت عمل بینی به روش باز نسبت به روش بسته بیشتر است. همچنین هزینه عمل بینی گوشتی روش باز نسبت به عمل بینی روش بسته بیشتر می‌باشد.

محل جراحی

اگر پزشک شما عمل بینی را در بیمارستان دولتی انجام دهد هزینه کمتری نسبت به انجام عمل بینی گوشتی در کلینیک خصوصی پرداخت خواهید کرد. به طور کلی هزینه عمل بینی گوشتی و پهن در بیمارستان دولتی به نسبت کلینیک خصوصی کمتر است. از هزینه‌های جانبی کلینیک می‌توان به اتاق عمل، بیهوشی و لوازم مورد نیاز جراحی اشاره کرد که هزینه هر کلینیک با مراکز دیگر با توجه به امکاناتی که دارد، متفاوت است.

میزان تجربه و دستمزد پزشک

پزشکانی که تجربه و مهارت بیشتری در عمل بینی گوشتی دارند هزینه عمل بالاتری به نسبت جراحان تازه‌کار دریافت می‌کنند.

آزمایشات و عکسبرداری عمل بینی

از عوامل موثر بر هزینه عمل بینی گوشتی می‌توان به هزینه آزمایش های قبل عمل بینی و عکسبرداری اشاره کرد. هزینه آزمایش عمل بینی گوشتی از حدود ۲۰۰ هزار تومان شروع می‌شود که اگر بیمه درمانی داشته باشید کمتر خواهد شد. از دیگر هزینه های عمل بینی گوشتی می‌توان به عکسبرداری و سی‌تی‌اسکن که به منظور تشخیص پولیپ و یا شکستگی بینی انجام می‌شود، اشاره کرد.

عوامل موثر بر هزینه عمل جراحی بینی گوشتی
عوامل موثر بر هزینه عمل جراحی بینی گوشتی

 

برای رزرو نوبت با بهترین جراح بینی و هزینه جراحی بینی گوشتی و پهن، با کارشناسان پزشک 24 ارتباط برقرار کنید:

ارتباط با مشاورین

 

هزینه عمل بینی گوشتی مردانه

هزینه عمل بینی گوشتی مردانه با هزینه جراحی بینی گوشتی زنانه تفاوت ندارد، زیرا جنسیت روی هزینه عمل بینی گوشتی تاثیر نمی‌گذارد.

 

هزینه عمل بینی گوشتی با لیزر

عمل بینی گوشتی با لیزر به منظور درمان مشکلات پوستی و یا ایجاد برش در حین جراحی انجام می‌شود. در این روش فقط به رفع منافذ باز پوست و ایرادات پوستی مانند جای زخم و جوش و کلاژن‌سازی پرداخته شده که برای مشکلاتی از قبیل حذف پولیپ و انحراف بینی مناسب نیست.

قبل و بعد عمل نمونه عمل بینی گوشتی
قبل و بعد عمل نمونه عمل بینی گوشتی

 

هزینه عمل بینی گوشتی عروسکی

بینی گوشتی به دلیل پوست ضخیم که دارد برای عمل بینی مدل فانتزی مناسب نیست و بهترین مدل عمل بینی گوشتی، طبیعی است که در آن ساختار اولیه بینی حذف می‌شود.

 

هزینه عمل بینی گوشتی طبیعی

یکی از بهترین انواع مدل عمل بینی گوشتی، طبیعی است که در این روش تغییرات زیادی اعمال نشده و فقط به رفع نواقص بینی پرداخته می‌شود. به طور کلی هزینه عمل بینی گوشتی طبیعی از ۲۲ میلیون تومان شروع شده که با توجه به موقعیت جغرافیایی و میزان مهارت و تجربه جراح نیز متفاوت است.

 

برای رزرو نوبت با بهترین جراح بینی و قیمت عمل بینی گوشتی، با کارشناسان پزشک 24 ارتباط برقرار کنید:

ارتباط با مشاورین

 

هزینه عمل بینی های گوشتی ترمیمی

عمل بینی گوشتی با توجه به ضخامت پوست و حساسیتی که به دلیل غضروف ضعیف دارد، حساس می‌باشد و باید در انتخاب جراح بینی گوشتی دقت کنید تا از نتیجه رضایت داشته باشید و منجر به عمل ترمیم بینی نشود. در غیر این صورت، ممکن است بعد عمل بینی اولیه نیاز به جراحی بینی گوشتی ترمیمی داشته باشید که هزینه خیلی بالاتر دارد. هزینه عمل ترمیم بینی با توجه به نوع جراحی و میزان مهارت جراح متفاوت است که از حدود ۳۵ میلیون تومان نیز شروع می‌شود.

 

هزینه عمل بینی گوشتی با بیمه تامین اجتماعی

هزینه عمل بینی گوشتی با بیمه تامین اجتماعی تفاوتی ندارد، به این دلیل که عمل بینی گوشتی با توجه به اینکه از نوع زیبایی است تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار ندارد. ولی در برخی موارد اگر دچار پولیپ یا شکستگی بینی باشید ممکن است بخشی از هزینه عمل بینی گوشتی را بیمه تقبل کند که باید قبل جراحی از بیمه خود استعلام بگیرید.

 

هزینه عمل بینی گوشتی قسطی چقدر است؟

ممکن است برخی از جراحان عمل بینی پهن و گوشتی به صورت اقساطی فعالیت داشته باشند که باید به طور مستقیم از پزشک مد نظر خود بپرسید.

 

سخن نهایی

در این مقاله، به طور کامل به هزینه عمل بینی گوشتی و پهن و عوامل موثر بر قیمت آن، هزینه عمل بینی گوشتی با بیمه تامین اجتماعی و قسطی پرداخته شده است. اگر در مورد هزینه عمل بینی گوشتی سوال دارید می‌توانید از طریق لینک زیر با مشاورین پزشک ۲۴ ارتباط برقرار کنید.

 

برای رزرو نوبت با بهترین جراح بینی و هزینه جراحی بینی گوشتی، با کارشناسان پزشک 24 ارتباط برقرار کنید:

ارتباط با مشاورین

سوالات متداول

۱- عمل بینی گوشتی چقدر هزینه دارد؟

هزینه عمل بینی گوشتی از حدود ۲۲ میلیون تومان شروع می‌شود که با توجه به میزان تجربه و مهارت جراح، محل جراحی و جغرافیایی آن، نوع بینی و روش جراحی متفاوت است.

۲- هزینه عمل بینی گوشتی بیشتر است یا استخوانی؟

هر چقدر غضروف بینی ضعیف‌تر و پوست آن ضخامت بیشتری داشته باشد، عمل بینی دشوارتر و هزینه بالاتر دارد. بنابراین هزینه عمل بینی گوشتی به نسبت هزینه عمل بینی غضروفی بیشتر است.

 

پزشک۲۴ مرجع تخصصی عمل زیبایی بینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *