آیا بینی گوشتی بدون عمل کوچک میشود؟ بینی گوشتی را چگونه کوچک کنیم؟

آیا بینی گوشتی بدون عمل کوچک میشود؟ بیشتر افرادی که بینی گوشتی دارند شاید در ذهن خود به دنبال راه‌های کوچک کردن بینی گوشتی بدون جراحی بودند. ولی باید بدانید که این روش‌های هیچ کدام ماندگاری دائمی ندارد!! علاوه بر آن ممکن است دچار عوارض غیرقابل‌جبران شوید. بنابراین بینی گوشتی بدون عمل جراحی کوچک نمی‌شود و بهترین راه برای تغییر فرم و کوچک کردن آن، انجام عمل زیبایی بینی است.
فهرست مطالب

در پاسخ به سوال ایا بینی گوشتی بدون عمل کوچک میشود؟ باید بگوییم خیر! روش‌های کوچک کردن بینی گوشتی بدون جراحی بیشتر جنبه تبلیغات داشته و علاوه بر هدر رفتن هزینه می‌تواند عوارض غیر قابل جبران را برای شما داشته باشد.

اگر تمایل دارید در این مقاله از پزشک 24، علاوه بر پاسخ به سوال ایا بینی گوشتی بدون عمل کوچک می‌شود؟ با انواع روش های کوچک کردن بینی گوشتی بدون جراحی آشنا شوید، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید: 

 

جهت دریافت مشاوره و رزرو نوبت با بهترین جراح بینی گوشتی در شهر خود، با کارشناسان پزشک 24 ارتباط برقرار کنید:

ارتباط با مشاورین

 

آیا بینی گوشتی بدون عمل کوچک میشود؟

ممکن است روش‌ها و تبلیغات زیادی را برای کوچک کردن بینی گوشتی بدون جراحی مشاهده کرده باشید. ولی باید بدانید هیچ کدام از این روش‌ها ماندگاری دائمی ندارد و همچنین ممکن است عوارض غیرقابل‌جبران داشته باشد. بهترین روش کوچک کردن بینی گوشتی، عمل زیبایی بینی است که باید حتما توسط پزشک متخصص و حاذق انجام شود.

بینی گوشتی
بینی گوشتی

 

روش های بدون عمل کوچک کردن بینی گوشتی

یک سری روش‌ برای بدون عمل کوچک کردن بینی گوشتی وجود دارد که در ادامه به آنها اشاره شده است:

تزریق ژل و فیلر 

کوچک کردن بینی گوشتی با تزریق ژل و فیلر امکان ندارد و فقط تا حدی می‌توان فرم آن را تغییر داد. ضمن آنکه تزریق فیلر و ژل موقت بوده و در بهترین حالت ماندگاری 6 الی 12 ماه دارد و پس از این مدت باید نسبت به تمدید آن اقدام کنید. 

پلاسما جت 

یکی از روش‌های کوچک کردن بینی گوشتی بدون عمل پلاسما جت است که این روش ممکن است عوارض پوستی زیادی را بینی و اطراف آن به وجود بیاورد. 

آرایش 

آرایش کردن کم‌هزینه‌ترین روش کوچک کردن بینی گوشتی است که معمولا به راحتی قابل انجام است و عوارضی ندارد. ولی آرایش کردن موقت است و مدام باید اینکار را انجام دهید. بنابراین اگر از بینی گوشتی بزرگ خود خسته شدید و به دنبال راهی برای کوچک کردن و زیبا شدن هستید، بهترین روش عمل زیبایی بینی است. 

ماساژ بینی 

برخی از افراد بر این باورند که ماساژ اصولی بینی روش سایز و فرم بینی موثر است. ولی باید بگوییم که کاملا در اشتباه هستید و فشار دادن و ماساژ بینی بعد عمل به هیچ عنوان روی اندازه بینی گوشتی تاثیری ندارد. 

 

جهت دریافت مشاوره و رزرو نوبت با بهترین جراح بینی گوشتی در شهر خود، با کارشناسان پزشک 24 ارتباط برقرار کنید:

ارتباط با مشاورین

 

ماسک خانگی 

برخی از ماسک‌های خانگی که دارای خاک رسی است در کوچک کردن موقت بینی گوشتی و بستن منافذ باز پوست موثر است ولی استفاده از ماسک را به طور مداوم باید تکرار کنید. 

گیره بینی

یک سری گیره بینی با اسام مختلف در بازار عرضه شده که تحت عنوان گیره کوچک کننده بینی گوشتی فروخته می‌شود. این گیره‌ها فشار یکسان روی بینی ایجاد کرده که فقط تاثیر مقطعی ندارد و استفاده بلندمدت آن می‌توان روی استخوان و غضروف بینی مشکل ایجاد کند. 

استفاده از یخ

تصور برخی از افراد این است که استفاده از کمپرس سرد و یا یخ روی کوچک کردن بینی گوشتی موثر است ولی باید بدانید که کمپرس سرد فقط روی کاهش التهاب و تورم بینی موثر می‌باشد. برای 

خمیر دندان

ترس از جراحی بینی و بیهوشی و تبلیغات گول‌زننده ممکن است افکار عمومی را منحرف کند و برخی تصور کنند که با خمیردندان می‌توانند بینی گوشتی خود را کوچک کنند. 

لیزر

لیزر درمانی هیچ کمکی در کوچک کردن بینی گوشتی نمی‌کند، ضمن آنکه ممکن است عوارضی برای پوست به دنبال داشته باشد و همچنین هزینه زیادی برای هر جلسه باید پرداخت کنید. 

تزریق آنزیم به بینی

تزریق آنزیم به بینی به هیچ عنوان روی کوچک کردن بینی گوشتی نقشی ندارد و بهترین روش که دائمی باشد عمل زیبایی بینی است. 

لیفت با نخ

لیفت بینی برای کسانی که دچار افتادگی بینی هستند، مناسب است. معمولا در این روش از نخ‌های جذبی استفاده شده و با ایجاد سوراخ‌هایی روی بینی اقدام به کشیدن بینی به سمت بالا می‌کنند. ولی لیفت با نخ دائمی نبوده و باید هر چند وقت یکبار تمدید شود و همچنین ممکن است دچار عوارض و عفونت شوید. 

روش های بدون عمل کوچک کردن بینی گوشتی
روش های بدون عمل کوچک کردن بینی گوشتی

 

برای رزرو نوبت با بهترین جراح بینی در شهر خود، با کارشناسان پزشک 24 ارتباط برقرار کنید:

ارتباط با مشاورین

 

مقایسه روش های بدون عمل با عمل جراحی

تمام روش‌های کوچک کردن بینی گوشتی که در بالا به آنها اشاره شده هزینه بالایی داشته و به هیچ عنوان ماندگاری ندارند. ضمن اینکه بیشتر این روش‌ها هیچ نقشی در کوچک کردن بینی گوشتی ندارد و فقط وقت و پول خود را هدر می‌دهید. ولی عمل زیبایی بینی گوشتی ماندگاری دائمی دارد و اگر توسط پزشک باتجربه و حاذق انجام شود می‌تواند نتیجه بسیار خوبی نیز داشته باشد. معمولا بینی گوشتی به دلیل پوست چرب و ضخیم و ساختار غضروف ضعیفی که دارد به صورت طبیعی جراحی شده تا خیلی تیغه بینی کوچک نشود و در این روش فقط به رفع نواقص بینی پردخاته می‌شود. 

 

عوارض کوچک کردن بینی گوشتی بعد عمل

معمولا از قدیم این تصور در بین افراد بوده که عمل بینی گوشتی برگشت‌پذیر است و پس از مدتی دوباره به حالت اولیه خود بازخواهد گشت. امروزه با پیشرفت علم و وجود پزشکان حاذق و باتجربه این فرضیه به طور کامل رد شده است. زیرا با استفاده از روش‌های مختلف می‌توان علاوه بر برطرف کردن تمام مشکلات بینی گوشتی، ماندگاری دائمی آن را تضمین کرد. 

 

بینی گوشتی را چگونه کوچک کنیم؟

بهترین روش برای کوچک کردن بینی گوشتی، عمل زیبایی بینی است که در این روش یکبار هزینه پرداخت کرده و نتیجه دائمی را تجربه خواهید کرد. 

 

سخن نهایی

در این مقاله از پزشک 24 به طور کامل در مورد روش های کوچک کردن بینی گوشتی بدون عمل و پاسخ به این سوال که ایا بینی گوشتی بدون عمل کوچک می‌شود؟ پرداختیم. اگر در این مورد سوال یا تجربه دارید با ما در قسمت کامنت‌ها در میان بگذارید تا در اولین فرصت به شما پاسخ داده شود. 

 

برای رزرو نوبت با بهترین جراح بینی در شهر خود، با کارشناسان پزشک 24 ارتباط برقرار کنید:

ارتباط با مشاورین

 

سوالات متداول

1- ایا بینی گوشتی بدون جراحی کوچک می‌شود؟

خیر، بهترین روش برای کوچک کردن بینی گوشتی و تغییر فرم آن عمل زیبایی بینی یاست که باید توسط پزشک متخصص انجام شود. 

2- آیا بینی گوشتی با عمل کوچک میشود؟

معمولا با توجه ساختاری که بینی گوشتی دارد عمل جراحی بهترین روش برای کوچک کردن آن است که اگر پزشک باتجربه و حاذق انتخاب شود، نتیجه ماندگاری و دائمی دارد.

3- ایا کوچک کردن بینی گوشتی بدون عمل ماندگاری دارد؟

تمام روش‌های کوچک کردن بینی گوشتی بدون جراحی موقت بوده و نهایت 6 ماه ماندگاری دارد. 

4- چرا کوچک کردن بینی گوشتی بدون عمل جراحی روش مناسبی نیست؟

زیرا این روش‌ها علاوه بر نداشتن کارایی و هزینه زیاد ممکن است عوارض غیرقابل‌جبران برای فرد به همراه داشته باشد. 

 

پزشک ۲۴ مرجع تخصصی عمل زیبایی بینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *